ЦСКА 1948 вади силно оръжие преди битката с "Левски" на стадион "Георги Аспарухов" утре и неговото име е Ради Здравков. Легендата на "армейците" от златните сезони през 80-те години се ползва с огромен авторитет сред сегашните играчи в тима на "червените" и умее да вдъхва в тях допълнителна доза кураж и самочувствие.
"Със сигурност Ради Здравков знае добре как се побеждава "Левски", правил го е много пъти на терена и ще се опита да предаде на футболистите това умение - коментира пред "България Днес" изпълнителният директор на ЦСКА 1948 Добрин Гьонов. - Основната роля на Здравков е да подпомага индивидуалното развитие на всеки един от нашите играчи и се справя отлично с това. Освен легенда на "армейския" клуб той е и един отличен професионалист."
Ръководството на ЦСКА 1948 ще даде допълнителни премии на футболистите при победа над "Левски" на "Герена". Бонусът важи само при спечелване на три точки. Голямата цел пред "червените" е участие в евротурнирите и всички в клуба са наясно с това. Затова отборът е мотивиран да се хвърля за победа във всяка една среща, независимо дали е за първенство в Първа лига, или за Купата на България.
"Левски" също ще търси задължителен успех срещу ЦСКА 1948 при първия мач на стадион "Георги Аспарухов" след завръщането на треньора Станимир Стоилов. Очаква се Мъри да излезе със същия състав който направи 2:2 при гостуването на "Локо" (Пд).
Стоилов започна подготовката на своя отбор за мача с "червените" с открито занимание, на което присъстваха привърженици и журналисти. Тренировката на "сините" продължи близо 2 часа и бе изгледана на живо от собственика на клуба Наско Сираков. Никой от футболистите не пропусна заниманието.
Коментари (0)
Вашият коментар