Григор Димитров и приятелката му Лолита Османова вечеряха в "най-лошия ресторант в света". Българинът и рускинята все още са във френската столица Париж, където тенисистът отпадна от местния "Мастърс" турнир. Двамата с Лолита посетиха прочутото бистро l'Ami Louis и се снимаха за спомен с един от майстор-готвачите. Основните специалитети там са агнешко и гъши дроб, но двойката опита и охлюви по специална рецепта. А Лолита обясни защо ресторантът е "най-лошият".
"Най-известното бистро в света" и "Най-лошият ресторант в света". Можете да намерите точно такива отзиви за ресторант l'Ami Louis - разказва Лолита. - Открит е през 1924 г. и през годините стените на тази институция са хора като Бил Клинтън, Жак Ширак и други световноизвестни политици и личности. Защо най-лошият ресторант? Толкова е просто! Има общо 14 дървени маси и столове в малка стая. Но има нещо вълшебно в това място. Определено препоръчвам да посетите!"
Любопитното е, че по същото време в Париж се намира и бившата приятелка на Григор - Мария Шарапова. Бившата звезда в тениса е там без годеника си. Двамата с Гришо поддържат добри отношения въпреки раздялата си преди години.
Коментари (0)
Вашият коментар