Мартин Луков гласува в Саудитска Арабия

В Саудитска Арабия гласува един от най-качествените български футболни вратари - Мартин Луков. Той играе за местния клуб "Ал Тай". Пред "България Днес" Марто обясни, че единствената изборна секция в страната се намира в столицата Рияд. Тя е разположена в сградата на българското посолство, а провеждането на изборите става при спазване на строги мерки срещу разпространението на коронавирус.

"Урна за изборите има в Рияд. Аз пътувам за града, защото утре (б.а. днес) имаме контрола там срещу тима на "Хилал". Ще опитам да ида до секцията за гласуване, но не знам дали ще ми стигне времето, защото ще сме там следобед и имаме тренировка. В зависимост от това каква е програмата на отбора опитвам да намеря време", обясни Луков.

"Силно се надявам да тръгне всичко в България нагоре, независимо кой ще спечели изборите. Защото положението е много сериозно и трябва да се промени нещо. Дано, ако няма промяна, поне да са си направили изводи и да променят вижданията си, да мислят повече за народа", смята вратарят.

ПОКАЖИ КОМЕНТАРИТЕ
6 гениални приложения на черупките от яйца
Тирамису с остатъци от козунак
Мария Илиева: Благодарение на вярата може да се намери път към себе си
Стенли представя нов албум с голям концерт в София
Учени с помощта на лазера Оз откриха нов цвят

Напишете дума/думи за търсене