Тухел беснее

Томас Тухел

Мениджърът на "Челси" Томас Тухел обвини Висшата лига, че разваля сезона на отбора му. Той започна язвителната си атака срещу ръководителите на Премиърлийг, след като лондончани бяха принудени да изиграят няколко мача, въпреки че в отбора избухна вълна от заразени с COVID-19. Лондончани са един от отборите, които бяха най-сериозно ударени от Омикрон.

"Челси" се наложи трудно над "Астън Вила" с 3:1, като даде две свидни жертви. Тиаго Силва получи контузия в коленното сухожилие, а Н'Голо Канте в коляното.

"Хората в офисите, те взимат решенията. Ще изиграем още два мача за купите срещу отбори с отложени мачове. Това не може да е правилният начин. Не е честно, ние просто запълваме дупки, където може. Лукаку имаше много добро представяне, но той не е готов за това, дори и да го иска", обяви Тухел.

ПОКАЖИ КОМЕНТАРИТЕ
6 гениални приложения на черупките от яйца
Тирамису с остатъци от козунак
Мария Илиева: Благодарение на вярата може да се намери път към себе си
Стенли представя нов албум с голям концерт в София
Учени с помощта на лазера Оз откриха нов цвят

Напишете дума/думи за търсене