"Реал" (Мадрид) официално представи вчера новото си попълнение Антонио Рюдигер. "Мога да обещая, че ще дам всичко от себе си - започна защитникът. - Това е много специален ден за всички нас. Благодаря на родителите си, защото без тях не бих могъл да бъда тук. Те винаги са ме подкрепяли в живота. Искам да спечеля всички възможни купи тук", отсече германският национал.
Междувременно бившият футболист на тима Сисиньо призна, че е ходел пиян на тренировки. Бразилецът носеше екипа на "кралския" клуб през сезон 2006/07.
"Бил съм много пъти пиян на тренировка. Пиех много кафе, за да се отърва от дъха. Пръсках се и парфюм. За мен беше много лесно да се напия. Нямаше нужда да давам пари за алкохол. Хората с удоволствие ме черпеха навсякъде", разкри 41-годишният Сисиньо пред EPTV.
Коментари (0)
Вашият коментар