Колумбийката отново е щастлива
Шакира прежали доскорошния си мъж Жерар Пике. Певицата отново е щастлива два месеца след раздялата си със защитника на "Барселона".
Колумбийката бе уловена на плаж в Испания с красив млад мъж. Дали това е новата любов на Шакира, или просто добър приятел, засега не е ясно. Неговата самоличност все още не е разкрита и тепърва вероятно ще разберем кой е той.
Сигурното е, че 45-годишната певица вече видимо не страда по Пике, а усмивката не слиза от лицето й. Латинодивата демонстрира страхотна форма на плажа, като е доста отслабнала.
Освен с непознатия мъж Шакира бе в компанията на сина си Милан. Групата се забавлява с каране на сърф в морето, като колумбийката показва добри умения с дъската. Певицата не бе сложила никакъв грим по себе си, но сияеше със своята естествена красота.
Шакира и Пике се разделиха изненадващо в началото на май след 11-годишна връзка. Според слуховете причината е, че футболистът е изневерявал на половинката си. Но преди няколко дни се появи нова версия. Според Роберто Гарсия, който е бивш партньор на една от сестрите на колумбийската звезда, причината е пари. По думите му Пике е поискал заем от Шакира, но тя отказала по съвет на родителите си. Това довело до напрежение помежду им и постепенно разрушило връзката им.
Каквато и да е истината, Шакира отново е щастлива два месеца след раздялата. Нищо чудно причината за това да е нова любов, която колумбийката е срещнала.
Коментари (0)
Вашият коментар