Националите хукнаха на чалга

Симеон, Сара, Мартина и Митко (от ляво на дясно)

Симеон Славчев и Митко Евтимов заведоха мацките си на гьобек в Студентски град

Българските национали по футбол се юрнаха по чалготеките. След като приключиха последните мачове от груповата фаза на турнира Лига на нациите, родните ритнитопковци решиха да му отпуснат края. Халфът Симеон Славчев и вратарят Димитър Евтимов заведоха гаджетата си в Студентски град.

Това стана след последния мач на "трикьольорите", в който извъртяхме домакинско 1:1 със Словения. Репортер на "България Днес" забеляза двамата национали в дискотеката на популярния фолкизпълнител Константин. Мони и Митко бяха неотлъчно с половинките си и се забавляваха на гьобеците като за последно.

Славчев игра срещу Словения
Славчев игра срещу Словения

Славчев, който в момента рита за "Карабах", ходи с бившата баскетболистка Сара Маринова. През март чернокосата красавица го дари с рожба - Антоан.

Митко Евтимов отпразнува подобаващо първата си повиквателна при мъжете. Стражът на "Бъртън" прави фурор през последните два месеца по английските терени. С Евтимов на вратата тимът от Лига 1 достигна за първи път в историята си до четвъртфиналите за Купата на лигата.

Той има дългогодишна връзка с доведената дъщеря на бизнесмена Добромир Гущеров - Мартина Руменова.

"Тя е моята най-голяма опора и на нея дължа огромна част от успехите си", призна пред "България Днес" Евтимов. Приятелката на вратаря не пропуска мач на любимия си на Острова.

ПОКАЖИ КОМЕНТАРИТЕ
Защо химикалите в храните и козметиката са толкова опасни за децата
Транссексуална жена е нападната с меч и пребита в центъра на София
Защо двойките с деца се хранят по-нездравословно
Оригинали на Албрехт Дюрер в Търново
Микрофонът на Лейди Гага спря да работи по време на концерт (Видео)

Напишете дума/думи за търсене