Ключ към поведение на хората

Излезе “Законите на човешката природа” от Робърт Грийн на ИК “Сиела”

Бестселъровият американски писател Робърт Грийн (ИК “Сиела”) кани читателите да надникнат в дълбочините на “Законите на човешката природа”, или какво трябва да знаем за себе си и околните. Тя е вече по книжарниците. Робърт Грийн е написал класики като “Майсторството”, “48-те закона на властта”, която предстои да излезе в ново издание, “Изкуството да съблазняваш” и др.

Какво бихте направили, ако разберете, че има втори канал на човешкото общуване, който не се изразява с думи, а с мимики, действия и модели на поведение? Втори език, на който хората изразяват съкровените си желания, идващи дълбоко отвътре, понякога даже без да осъзнават. Какво би станало, ако можехте да овладеете тънкостите на този език и да започнете да четете невидимите сигнали? Може би щяхте да можете да отделяте вредните манипулатори в живота си и да обръщате собствените им оръжия срещу тях. Може би щяхте да забележите кои модели на собственото ви поведение ви превръщат в жертва на другите. А може би сами щяхте да използвате знанието си за човешката природа, за да убеждавате лесно хората около вас и да постигате собствените си цели.

Базирана на енциклопедичните познания на Грийн по история, както и на задълбочено разбиране на популярната и приложната психология, “Законите на човешката природа” съдържа всичко, което трябва да знаем за себе си и за околните, за да можем да живеем по-удовлетворен и лесен живот.

Робърт Грийн напомня, че макар и да прекарваме живота си, направлявани от законите на нашата природа, ние рядко си даваме сметка за правилата на играта. Не вярвате ли? Опитайте се тогава да отговорите на няколко въпроса. Защо се хвърляме ентусиазирано в начинания, които ни губят времето? Защо понякога ненадейно избухваме срещу колеги и приятели? Защо се влюбваме в неподходящите хора? Ако се научим да оценяваме характера на хората, това ще ни помогне да избягваме работните и личните отношения, които ни нанасят емоционални щети.

С дълбоко разбиране за различните видове характери, огромно количество любопитна и полезна информация, както и немалко вълнуващи и куриозни истории за велики личности, Робърт Грийн изпълнява почти невъзможната задача да обясни на достъпен език как функционира човешката природа и как можем да я използваме. Приемете “Законите на човешката природа” като един вид кодова книга за дешифриране на човешкото поведение.

Още заглавия

Бялата библия на “Реал” (Мадрид)

“Реал” (Мадрид) - Кралете на Европа” от Сантяго Сигеро е Бялата библия на кралския клуб (ИК “Сиела”). На 16 юли 2020 г. “Реал” (Мадрид) официално стана футболен шампион на Испания за 34-и път

На пазара вече може да откриете българското издание на “Реал” (Мадрид) – Кралете на Европа” – Бялата библия, в която са проследени всички стъпки към пълния триумф на отбора по европейските терени.

Изданието обхваща периода от знаковия 13 юни 1956 г., когато “Реал” (Мадрид) побеждава “Стад дьо Реймс” с 4:3 на “Парк де Пренс” в Париж, до знаковата тринадесета победа на кралския отбор през сезон 2017/2018 – на 26 май 2018 г. срещу “Ливърпул” на стадион “Олимпийски” в Киев.

Допълнена със статистики и архивни снимки, книгата е истинско пътуване във времето, проследяващо превръщането на мадридчани в абсолютни господари на Стария континент. От незабравимите футболни зрелища, през срещите с някои от политиците, оформили облика на XX и XXI век, до някои немислими пътувания по време на студената война, това е разказ за абсолютния триумф, извоюван с усърдни тренировки и непоклатим спортен дух.

“Библията” рисува ярка картина на онази главозамайваща игра, която пренаписва правилата и живее дълго в сърцето на истинските ценители. Защото създава история. Финалите не се играят, те се печелят!

Ето и седмичната класация на ИК "Сиела" (20-26.7.2020)

1. „Маргаритка: Мими и Биби отиват на море” – Илия Деведжиев и Весела Велинова
2. „У майкини” – Иво Сиромахов
3. „Жокери 2: Аса в небето” – съставител и редактор Джордж. Р. Р. Мартин
4. „Седем дни в Родопите” – Ели Иванова
5. „Една френска сватба” – Хана Тъниклиф
6. „Власт, народ, печалби” – Джоузеф Стиглиц
7. „Малкото шато в Прованса” – Рут Кели
8. „Последна спирка” – Еди Де Винд
9. „Глиненият цар” – Добромир Байчев
10. „Римска тайна” – Карън Суон

ПОКАЖИ КОМЕНТАРИТЕ

Напишете дума/думи за търсене