На Ева Лонгория й било писнало да ходи по баскетболни мачове

Ева Лонгория блесна в цялата си ефирност на корицата на американското издание на списание Allute. 35-годишната прясно разведена актриса повдига завесата на личния си и професионален свят.

За живота й след развода: "Започнах да намирам радост в доста нови неща, на които преди това не съм обръщала внимание поради липса на време. Преди това нонстоп бях на борда на някой самолет заради мачовете на Тони. Истината е, че още ме боли, има моменти, в които искам да плача силно. Опитвам се да се справя със ситуация с възможно най-много грация."

За нейната първа работа в живота: "Работех в заведенията за бързо хранене Wendy's. Все още си спомням какви продукти се слагаха в бургерите: майонеза, кетчуп, кисели краставички, лук, домати и марули. Искате ли и пържени картофи към тях?"

За това, че е горда, че снима сериала „Отчаяни съпруги": "Отчаяни съпруги" беше преломен момент за всички латиноамериканци, които работят в телевизията. В крайна сметка семейство Солис е най-богатата фамилия в квартала, а те са мексиканци."

За това какво следва оттук нататък в живота й: "Аз съм във фаза на преход. Случват ми се нови неща, които прегръщам с отворени обятия."


ПОКАЖИ КОМЕНТАРИТЕ
Мъфини от стар козунак
С $45.6 млн. „Грешници“ оглави боксофис класацията на Севeрна Америка
Кога и как ще излезе бял дим за нов папа
Според вековно пророчество с наследника на папа Франциск ще дойде и Страшният съд
Цветя, подходящи за градината

Напишете дума/думи за търсене